O Mnie

 

Jestem Kobietą wyzwoloną, która nic nie musi a wszystko może. Świadomie kieruje swoim życiem  i stawiam na szeroko pojęty rozwój osobisty. Dzięki niemu doświadczam poczucia wewnętrznej harmonii i szczęścia.  Samoświadomość i praca nad sobą dostarcza narzędzi i umożliwia wykreowanie wymarzonego życia. Dzielę się więc z Tobą wiedzą i doświadczeniem abyś także mogła w każdej chwili zmieniać i tworzyć swą rzeczywistość na nowo. Wyzwalam kobiety  i towarzysze im aby wspólnymi siłami wykreować piękne i szczęśliwe życie jakiego pragną. Od 15 lat intensywnie zgłębiam ścieżkę duchowego rozwoju poprzez udział w licznych warsztatach, szkoleniach, poszerzaniu świadomości, pracy z urządzeniem fizykalno-kwantowym , studiowaniu odpowiednich książek, prasy, modlitwach, afirmacjach, medytacji. Mam dostęp do całego spektrum narzędzi pomocnych przy uwalnianiu przeszłości, kreowaniu wymarzonej rzeczywistości. Jestem coachem, mówcą motywacyjnym. Największą skuteczność obserwuje jednak podczas sesji częstotliwościami. Praca z urządzeniem z obszaru medycyny energetycznej przynosi najszybsze rezultaty.

Prowadzę  własną działalność gospodarczą propagując dobrodziejstwa medycyny informacyjnej, ale przede wszystkim jestem sobą. Bycie autentyczną  i w zgodzie ze sobą daje ogromną moc. Pragnę podzielić się z Tobą tą umiejętnością! Pragnę pokazać i nauczyć Ciebie jak Ty sama możesz stać się szczęśliwą, wolną kobietą.

Wyrastałam w niezwykłej rodzinie, która wniosła ogrom wartości w moje życie. Babcia Helena- lekarka, malarka, poetka, zafascynowana filozofią wschodu. Od dziecka wpajała nam miłość do drugiego człowieka, miłość do natury oraz rozbudzała ciekawość świata. Mama poliglotka przejęła po babci zamiłowanie do zdrowego stylu życia, ziół, sportu, książek. Mój ukochany Tata człowiek o szerokich horyzontach, pasjonat historii, politolog, złota rączka. Człowiek bardzo pracowity i pomocny. Mam także dwie siostry , które odkąd pamiętam wnoszą wielką wartość w moje życie.

Wyrastanie w domu pełnym miłości, harmonii, wsparcia oraz otwartości na drugiego człowieka i otaczający nas świat jest moim fundamentem i jestem za niego ogromnie wdzięczna.  Rodzice nauczyli mnie iż mogę być kim tylko zechcę i tym między innymi dzielę się z Tobą. Wiara w siebie i swoje szczęście to podstawa.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, kobietą po tzw. przejściach. To właśnie tamte trudne momenty zrodziły we mnie ogromną potrzebę pomocy innym. Dotarło do mnie, że nie każda kobieta ma tyle szczęścia, przyjaciół, świadomości , wiedzy i siły co Ja. Nie każda potrafi z optymizmem patrzeć w przyszłość i kreować świadomie wymarzoną rzeczywistość. Przez 9 lat prowadziłam własną firmę z wyposażeniem wnętrz HEDO design . Lubiłam tę pracę, ale brakowało mi poczucia iż swoją pracą faktycznie przyczyniam się do poprawy jakości życia innych ludzi. Miło jest otaczać się pięknymi przedmiotami , ale najważniejsza jakość w naszym życiu płynie z naszego wnętrza.  Jako kobieta ”Serca i Mocy” , obdarzona empatią odczuwam iż moim powołaniem jest tworzenie na szeroką skalę grupy wsparcia kobiet, które pragną się rozwijać, uwalniać od problemów/przeszłości lub przetransformowywać je w coś dobrego. Steruję swoim życiem w pełni świadomie i zachęcam Cię do tego samego. Poczuj tę moc! Zapisz się na nasze spotkanie Ligi Kobiet Świadomych. Umów się na sesję jeśli czujesz iż w twoim życiu coś musi się zmienić.

z miłością zapraszam

Helena

Wywiad ze mną z okazji uzyskania przez polskie Kobiety Praw Wyborczych:

www.onepoznan.pl/7-pytan-o/