Twoja Przemiana

Bądź zmianą, której chcesz doświadczyć. Jeśli zaczniesz świadomie kierować swoim życiem, postawisz na rozwój osobisty cała Twoja rzeczywistość zacznie ulegać zmianie. Wyobraź sobie, że postrzegasz świat przez dziurkę od klucza. Masz zawężone pole widzenia. Nie ogarniasz całości. Działasz nawykowo. Żyjesz schematami, wdrukowanymi przekonaniami. To one uniemożliwiają pójście dalej. Jeśli dopuścisz myśl iż nie wszystko w co wierzysz jest prawdą i otworzysz się na nowe idee, koncepcje Twój świat może nabrać nieprawdopodobnych barw. Twoje odczuwanie i postrzeganie wkroczy na nowy poziom. Uwolnisz swój wspaniały potencjał! Zamienisz niepowodzenie w dar. Świat oferuje Tobie całe spektrum możliwości  jeśli tylko uwierzysz w siebie i we własne szczęście. Nie sabotuj więc swego życia.  Uwierz i pozwól sobie wzrastać. Wykreuj najlepszą wersję samej siebie. Zacznij już dziś!

Daj sobie  jednak też czas. Zadawaj samej sobie pytania. Gdybym mogła być naprawdę sobą jako wolne istnienie, to kim bym tu była? Odpowiedzi nadejdą. Zaczniesz doświadczać całego szeregu ”zbiegów okoliczności”, które będą prowadzić Cię ku nowej wersji siebie. Zapisz to sformułowanie na kartce, gdzieś  w widocznym miejscu. Zadawaj sobie to pytanie jak często się da.  Styl życia, sposób odżywiania, przyswajane treści, ruch,  ludzie, wykonywana praca, pozornie nieznaczące zdarzenia zaczną kształtować się jako odpowiedz na Twoje pytanie. Jeśli ze szczerego serca bardzo poprosisz odpowiedzi nadejdą. Dobrze jest oczywiście wiedzieć gdzie się zmierza, jeśli jednak nie masz do tego wglądu po prostu zadawaj to pytanie!

A teraz Kochana abyś lepiej zrozumiała o czym mowa posłuchaj:

TO NIE TWOJA WINA …

Kobiety pytają mnie: a czy to moja wina, że nie układa mi się  w małżeństwie, w pracy. Czy to moja wina, że nie posiadam tylu dóbr i nie mam wolności finansowej, jakiej pragnę. Przecież robię co mogę, a nawet więcej. Tak bardzo się staram.  Odpowiadam iż nie ma winy, są tylko lekcje. A więc , nie to nie Twoja wina.

Zacytuję moją ukochaną siostrę Dobrosławę”
”Powodem są fałszywe przekonania i negatywne informacje, które nosisz w sobie, które są jak kiepski przepis na szczęście, harmonię i dobrobyt.
Głównym powodem Twoich niepowodzeń są … informację w Twojej podświadomości.
Wyobraź sobie, że nasza świadomość przetwarza podobno
3 informacje/sekundę. W tym samym czasie nasza podświadomość przetwarza
… miliony informacji/sekundę! Do tego dochodzi fakt, że procentowo wygląda to tak, iż świadomość niestety niewiele ma do gadania, bo jakieś 5 %, podczas gdy podświadomość jest królową balu wraz z jej 95% wpływu na naszą rzeczywistość. Świadomość jest bowiem czubkiem góry lodowej, której lwia część jest ukryta pod powierzchnią i nazwana jest podświadomością.
Jeśli więc masz marzenie czy wyrażasz życzenie: „żyję w spełnionym związku”, albo „mam swobodę finansową”, świadomie przekształcasz to marzenie w cel i robisz wszystko zgodnie z wszelkimi wytycznymi największych autorytetów i poradników, a w tym samym czasie w Twojej podświadomości lecą zupełnie przeciwne programy, to jak myślisz, kto wygra: Twoja świadomość, czy Twoja podświadomość?
To tak jakbyśmy chcieli porównywać możliwości motorynki z możliwościami auta wyścigowego – wynik łatwy do przewidzenia, jak i w tym przypadku:
Twoje podświadome nastawienie wygra ZAWSZE!
Twoje wszelkie osiągnięcia i dokonania życiowe oraz mniej spektakularne doświadczenia są bowiem dokładnym odzwierciedleniem Twoich podświadomych programów i to właśnie z tym mogę pomóc Ci się zmierzyć, jeśli dotychczas nie jesteś zadowolony z tego, co wykreowałeś w swoim życiu lub chciałbyś poprawić pewne sfery.
Praca z polem informacyjnym daje nam możliwości, o jakich jeszcze kilkanaście lat temu nam się nie śniło. Oczywiście urządzenie nie załatwi za nas całej roboty i żaden proces nie ma szansy na zaistnienie bez uprzedniego podjęcia pełnej odpowiedzialności za siebie, swoje myśli, emocje i działania. Natomiast jest to kapitalne narzędzie, które umożliwia nam zajrzenie właśnie pod powierzchnię naszej świadomości. Możemy poszukać, co jest prawdziwym, głębokim podświadomym powodem naszych dolegliwości, problemów, czy niepowodzeń oraz skorygować te informacje dzięki możliwościom jakie daje nam to kwantowo-cyfrowe urządzenie
Jeśli do tego zmienimy nasze negatywne nawyki myślowe, żywieniowe, zadbamy o głęboki oddech, odpowiednie nawodnienie organizmu, higienę snu, ciszę wewnątrz siebie i zrobimy czystkę wśród znajomych, zostawiając tylko te relacje, które wnoszą wartość w nasze życie to mamy ogromną szansę i stawiam tu hipotezę graniczącą z pewnością (cytując pewną mądrą kobietę), że w naszym życiu zamanifestuje się pożądana przez nas wspaniała zmiana”

Jeśli zatem powyższe informacje rezonują z Tobą i czujesz, że są prawdziwe działaj! Umów się  do mnie na sesję. Porozmawiamy i zobaczymy co jest w Tobie takiego co sabotuje Twoje szczęście i sukces.  Skorzystaj także z genialnych właściwości urządzenia, na którym pracuję i przekonaj się na własnej skórze z jego dobroczynnych właściwości. Poczuj błogość, ukojenie, lekkość. Wzmocnij swój organizm bowiem będąc zdrowa i silna masz dostęp do swojej mocy a twoja siła sprawcza jest o wiele większa.  Zrób więc coś tylko dla siebie!

z miłością Helena

Obraz może zawierać: przyroda